• Каталог товарів


Gazal професійний магазин опалювальної техніки

Тепло відіграє велику роль у нашому житті, для простого існування та комфорту в зимовий період. Кожен будинок, кожне підприємство має унікальну систему опалення. Або нове будівництво приватного будинку або виробництва передбачає планування або проектування системи опалення, виходячи з індивідуальних потреб та умов.

Найпоширенішим способом опалення, на сьогоднішній день це газове опалення. Але через те, що кожна людина чи керівник підприємства, що шукає альтернативу газовому опаленню, сьогодні на ринку опалювального обладнання великими темпами розвивається напрям економного опалення. Потреба в теплі ніколи не зменшиться, але економність тепла, сьогодні є дуже важливим. Дуже важливим фактором, при виборі опалення це, звичайно, опалювальний прилад. Сьогодні він, безумовно, має бути насамперед ефективним та економним.

Як зробити правильний вибір опалювального приладу за такого великого асортименту на ринку? Для початку необхідно розділити все опалювальне обладнання на кілька типів. Це газові котли, найпоширеніший казан для опалення приватних будинків та квартир. Вони можуть бути димохідними та турбованими. Але якщо зараз вибирати газовий котел, який принесе не лише тепло, а й економію коштів за високої ефективності, слід виділити конденсаційні котли, які порівняно із звичайними газовими котлами, на 30% споживатимуть газу менше. Це дуже важливо, якщо брати до уваги весь опалювальний сезон. Другий тип обладнання, який менш популярний газовому опаленню, це електро котли. Але у зв'язку з тим, що електроенергія стрімко дорожчає, опалення такого типу стає дорогим задоволенням.

Опалення на твердому паливі теж потрібно розділити на кілька типів опалювальних приладів. Давайте розглянемо по порядку твердопаливні котли ручного завантаження:

Класичні твердопаливні котли

Це котли простої конструкції, в яких можна використовувати стандартні види палива, такі як дрова, вугілля, брикети. Вологість яких не повинна перевищувати 20-30%. Як правило, це недорогі казани, в таких казанах використовується звичайний принцип горіння. Вони не повинні тліти, корисна ефективна температура теплоносія 65 С. Можуть працювати в гравітаційних системах опалення та закритих системах опалення, у парі з газовим або електричним котлом. Найчастіше використовується як основний прилад опалення. Переваги такого роду котлів звичайно невисока вартість, але в порівнянні з газовим та електроопаленням вони звичайно набагато економніші. Нема рації розглядати тривалість горіння або ефективність таких котлів, тому що ще раз повторимося, кожна система опалення індивідуальна.

Котли тривалого горіння

Можуть бути два типи, стандартної конструкції, і високі круглої форми, такі котли потрібно розглядати окремо. Котли тривалого горіння, які в побуті називають свічкоподібними, основне паливо таких котлів це дрова та брикети. Використовуються такі котли тільки способом верхнього горіння, маючи велику топку, паливо підпалюється зверху, і горить невеликим шаром, постійно прогоряючи та опускаючись вниз. До завантаження палива в процесі горіння не можна. Цикл роботи таких котлів може досягати до декількох днів, звичайно в залежності від палива і навантаження на сам котел. Вибираючи такий котел, потрібно чітко розуміти, тепло втрати та особливості системи опалення та навантаження на котел. Для того, щоб цей котел працював правильно, ефективно і найголовніше не завдавав клопоту, дуже важливо передбачити абсолютно всі фактори. І звичайно важливо зробити правильний монтаж. Чому? Справа в тому, що даний вид котлів має одну особливість, велика топкова камера, що передбачає тривале горіння, через величезний обсяг топки. Коли котел повністю розігріває систему опалення та приміщення, при надлишку тепла він йде в режим тління і стає менш неефективним. Велика помилка користувачів, що тління призводить до тривалого та правильного горіння. Паливо має горіти і лише горіти. Якщо Ви вирішили купити котел тривалого горіння, який працюватиме в режимі тління, знайте це шлях до великих витрат на паливо, тому що при тлінні не горять продукти розпаду палива, при тлінні піролізні гази доходячи до температури 100% перетворюються на смолу, яка залишається в котлі та димарі. Відповідно, значно зменшується ККД, і що дуже важливо, паливо, яке має певну тепловіддачу, згоряє на половину своєї можливої ефективності. Тому, при виборі котлів-свічок, радимо звертатися до професійних консультантів та монтажних організацій. Якщо такої можливості немає, то рекомендуємо ставити буферну ємність. У цьому випадку Ви матимете дійсно ефективний котел тривалого горіння.

Другий тип котлів тривалого горіння стандартної форми може спалювати вугілля, дрова, брикети, деревні відходи та багато іншого. Якщо конструкція передбачає, подачу повітря не тільки в нижній частині котла, але має багатоточкові форсунки, в такому випадку можна використовувати паливо високої вологості, ще такі котли називають котли-утилізатори. Звичайно, велика помилка, що в цих котлах можна спалювати сміття, гуму, пластик тощо. Але можна відзначити, що котли тривалого горіння, дуже ефективні, можуть працювати за принципом нижнього горіння, і верхнього горіння з можливість дозавантаження палива під час роботи. А також завдяки багатоходовим каналам теплообмінника при однаковому обсязі палива в порівнянні з класичними котлами працюватимуть довше за часом і виділять більше теплової енергії. І що найголовніше, менше використовують палива. Температура вихідних газів у димар, у більшості котлів тривалого горіння стандартної форми, 120-180 С, це свідчить насамперед про те, що паливо горить спалюється ефективно і свідчить про високі показники ККД. Працювати такі котли можуть так само, в закритих і відкритих системах опалення, як основний або додатковий прилад опалення. Але, слід знову відзначити, що підбір котла повинен бути правильним, в таких котлах, тління так само, зведе до мінімуму економію витрат на опалення. Теплоакумулятор для котла тривалого горіння може суттєво підвищити економію палива та продовжити час між завантаженнями палива.

Піролізні котли , третій тип котлів на твердому паливі, які кардинально відрізняються способом горіння, від усіх перерахованих вище. У цьому котлі є дві камери горіння. Верхня камера горіння призначена для завантаження палива. Нижня для спалювання піролізних газів. У верхній топці, завантажується паливо, воно розгорається шляхом відведення диму безпосередньо в димар, після того, як паливо розгорілося, закривається відведення димових газів безпосередньо в димохід. І після чого паливо без кисню починає тліти, виділяючи при цьому піролізний газ, в топці такого котла є форсунка яка виводить гази в нижню частину котла, і подається в цій галузі повітря, при змішуванні продукти тління починають горіти, відмінна особливість таких котлів що основне полум'я горить зверху донизу. Також, обов'язково варто відзначити, що завдяки такому способу спалювання палива, догоряють практично всі залишки летких газів, тобто. диму. І такого диму як від традиційних котлів немає, в цих котлах при такому методі горіння вже можна використовувати навіть гуму, сміття, кістки і звичайно дрова і брикети. А ось вугілля дрібної фракції і коксівне вугілля в таких котлах спалюватиме дуже проблематично. Піролізні котли ідеально підходять на виробництвах, де потрібно утилізувати низькокалорійне паливо, при спалюванні якого йде багато шкідливих викидів в атмосферу. Такі котли дуже добре справляються із цим завданням. Але варто знати, що топити поганою сировиною і сировиною високої вологості, краще спільно з дровами або брикетами. Також слід зазначити, що піролізні котли незалежно від потужності, повинні встановлюватися тільки з буферною ємністю. В окремих випадках можна ставити без теплоакумулятора тепла. Тому при виборі такого котла обов'язково грамотно підійти до цього питання.

Дзвоніть і ми підберемо вам товар за програмою iq energy

iq energy